Воскресенье, 24.09.2023, 01:14 | RSS | Sveicināti Гость
Sākums | Reģistrācija | Ieeja
Sound Quality - skaņas kvalitāte jūsu auto
Sākums
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
 • Страница 1 из 1
 • 1
Forums » Sacensības » IASCA » IASCA - īss apraksts un informācija par organizāciju
IASCA - īss apraksts un informācija par organizāciju
BesenajaДата: Пятница, 13.11.2009, 21:36 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 140
Репутация: 11
Статус: Offline

Tātad.. kas ir IASCA? I.A.S.C.A. ir akronīms International Auto Sound Challenge Association. Viņi paši par sevi raksta (avots - http://www.iasca.com/about_us.php ):

Mēs esam auto audio kopiena, kas veido auto audio sacensības un auto šovus. Entuziasti, sacīkšu konkurenti un nozares dalībnieki, kas ietver Auto audio dīlerus un to klientus, izplatītājus, ražotājus un to pārstāvjus. IASCA sarakstīja grāmatu par augstākās klases auto skaņu. Šī 200 lappušu garā grāmata ar nosaukumu "Noteikumi" nosaka labāko no labākajām skaņas sistēmām un tā ir iekļauta katra sacensību dalībnieka bibliotēkā.

IASCA ir globāla asociācija, kas dzimusi pirms 22 gadiem, kas apvieno 28 valstu šīs kustības piekritēju un to skaits patstāvīgi pieaug. Mūsu mērķis ir paaugstināt patērētāju informētību un apvienot visas mūsu dalībvalstu frakcijas kopā, gan virtuāli, gan reālajā pasaulē īpašos pasākumos visā pasaulē. Mēs vēlamies, lai visi mūsu biedri, kas apmeklē lapu www.iasca.com dalītos savā pieredzē auto audio, sniegtu padomus un citas „fun stuff” lietas, pievienojies klubam un tavas fotogrāfijas un videoklipus redzēs visa pasaule!

Par organizācijas vēsturi – iedomājieties vasaras vakaru kaut kur Amerikas Savienoto Valstu dienvidos, garas ēnas un milzīgas amerikāņu mašīnas, kas saliktas deguns pie deguna un... to īpašniekus, gatavus noskaidrot attiecības. No radio skan disko (ārā astoņdesmitie) un no lielajiem puišiem ārā raujas milzīgas ambīcijas. Situācija stilā - “Kas Tu tāds esi?”. Līdz kautiņam nenonāk, bet nomierināties tāpat īsti nesanāk. Galu galā, katrā mašīnā sēž zaķis, kura klātbūtnē neviens nedrīkst padoties pretiniekam. Ko darīt? Kā atrisināt strīdu? Armrestlings – neder. “Akmens, šķēres, papīrītis” - nožēlojami. “Bet man, bet man...” sāk pirmais. Un negaidīti pabeidz teikumu ar frāzi - “mūzika mašīnā skan visskaļāk un visforšāk!”. Pastrīdējās, salīdzināja. Pirmkārt, protams, novienojās par noteikumiem. Teica, sēžamies kopā katrā mašīnā, klausamies vienu un to pašu ierakstu un salīdzinām, kurš tomēr ir visforšākais.

Ja ticēt šai amerikāņu pasaciņai, tiešī šādi ir iesākusies IASCA vēsture un auto audio sacensības kā tādas. It kā puišiem iepatikās, tie padalījās pieredzē ar draugiem un panesās. Drīz visā Amerikā, valstī kuras iedzīvotāji ir it īpaši pakļauti sacensību gara vīrusa iedarbībai, iedegās auto skaņas cīņu laukumu uguņi. Sacensības notika haotiski, gandrīz spontāni, bez vienotas formulas un precīziem noteikumiem. Skaidrs, ka drīz šī jaundzimusī sistēma sāka tiekties uz pašorganizāciju. Tā arī paradījās IASCA – International Auto Sound Challenge Association (Starptautiskā Auto Skaņas Sacensību Asociācija). 1987.gadā auto skaņas sacensību entuziasti, ne bez car audio tirgus lielo spēlētāju ietekmes, sajuta jaunas attīstības iespējas un pulcējās apvienošanas forumā. Tika nolemts izstrādāt kopējo attīstības stratēģiju, nozīmēt vienotos noteikumus un kopumā novest iecienītās sacensības pie kopsaucēja. Kam tas bija vajadzīgs? Lai piešķirtu pašām sacensībām oficiālo statusu un iznīcinātu pretrunas starp sadrumstalotiem sacensību formātiem. Un galu galā, vienotā sacensību sistēma, kad viss notiek pēc vieniem un tiem pašiem noteikumiem, ar dalībniekiem, kas sadalīti dažādās svara kategorijās – klasēs, ļāva godkārīgiem amerikāņiem apmierināt savas ambīcijas pēc pilnas programmas – skatieties, es esmu visas Amerikas čempions!

Pēc pāris konsultāciju gadiem 1989.gadā izveidojās sacensību organizācija IASCA. IASCA ienesa sportā precīzus un saprotamus noteikumus, dalījumu kategorijās un, protams, savu profesionālo tiesnešu korpusu ar stingrām prasībām tiesnešu apmācībai un uzvedībai. Piemēram, IASCA tiesnešiem aizliegts likt galvā jebkādas cepures, jo arī šāds sīkums var ietekmēt atzīmes korektumu. Šāda attieksme drīz atnesa IASCA popularitāti. Drīzumā šīs organizācijas sacensības pārņēma visu Ameriku un izgāja no tās krastiem. IASCA atvēra filiāles Latīņamerikas, Āzijas, Afrikas un protams, Eiropas valstīs.

IASCA mājaslapā var aplūkot visas valstis, kurās notiek sacensības. Latvijai ģeogrāfiski vistuvāk atrodas Krievija un Ukraina, kur arī 2009.gada sezonā ir notikuši vairāki posmi un nacionālie fināli.

Visa informācija par šo sacensību formātu, kā arī sacensību noteikumi angļu valodā ir atrodami IASCA mājas lapā, sadaļā Competition formats http://www.iasca.com/viewPage.php?ID=Competition%20Formats%20Overview

Krievijas IASCA mājas lapa: http://www.iasca-russia.ru/

Ukrainas IASCA mājas lapa: http://www.iasca.com.ua/

 
BesenajaДата: Среда, 03.02.2010, 20:28 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 140
Репутация: 11
Статус: Offline
Welcome smile Not many people here - hopefully there will be more during season wink
 
Forums » Sacensības » IASCA » IASCA - īss apraksts un informācija par organizāciju
 • Страница 1 из 1
 • 1
Поиск:
Рекомендуем и другие новости: 
 • Вентспилс «Открытаяночь»
 • ФК «Вентспилс» разгромил "Женесс" в Люксембурге
 • Церемония зажжения факела олимпийского огня в Вентспилсе.

 • Copyright COBRA.LV © 2023 | Хостинг от uCoz | Sound-Quality.lv sitemap

  Pēdējie apmeklētāji :
  Познавательные, позитивные хорошие новости про технику, науку, авто, спорт и другое, Лучший проект игры версия 1.6 скачать и интересный форум ,uCoz Скрипты и топ сайтов на портале Музыка онлайн топ из 100 mp3 песен на online-music-mp3.ru Игровые новости лига по cs 1.6 в Балтии и CS:GO