Суббота, 27.11.2021, 18:51

Приветствую Вас Гость

Sound Quality - skaņas kvalitāte jūsu auto

Login
Kategorijas iedaļa
Meklēšana / Поиск
Mūsu aptauja / Наш опрос
Vai plānojiet aizbraukt uz sacensībām 2011.gadā?
Kopā atbildēts: 7
Ziņas / Новости
Statistika
Главная » Каталог сайтов » Автомобили » Авто-мото инфо

Сайт по футболу в Латвии и мире
14.11.2021, 13:04


Сайт по футболу в Латвии и мире
Источник новости Еврокубки Латвийских клубов. Сегодня футбол по-праву является той культовой игрой, о которой знает фактически каждый человек, даже не являясь болельщиком, либо фанатом. А если сами вы любите данный вид спорта, то зайдите на parfutbolu.lv, на страницах которого вы найдете много ценной и полезной информации об игре, а кроме того получите возможность узнать все о последних новостях футболе в Латвии. Однако интернет сайт освещает все основные моменты в данном спорте, и поэтому всем будет интересно.

Всем болельщикам сборной Латвии вероятно интересно выяснить о составе любимой команды, тренерах, расписании игр, а так же итоги уже прошедших матчей. Здесь возможно будет ознакомиться с аналитическими прогнозами и сводками, интересными для расширения кругозора.

Мировая футбольная арена
Не считая регионального раздела на портале представлены мировые новости футбола, где имеются ключевые события и перестановки в составе. Здесь редакция сайта отдает предпочтение самым сильнейшим и популярным командам, поскольку охватить абсолютно все сборные нереально.

В том случае если интересны конкретные чемпионаты и соревнования, значит вам нужно зайти в соответствующие категории. Так например, страничка Еврокубков содержит полный список встреч в рамках Европы, что по-праву является самым популярным на сегодняшний день. Большинство пользователей интересует зачастую «Высшая лига», именно там имеются свежие новостные сводки про состоянии команд и ожидаемых турнирах.

Latvijas augstaka futbola liga.
Дополнительная информация
На ресурсе найдете самые разные новости по футбольной тематики, а кроме этого материалы в помощь молодым спортсменам и конечно поклонникам. В принципе, вы найдете интересные и увлекательные для себя статьи и сумеете по достоинству оценить работу редакции интернет-сайта, которая стремится выкладывать только правдивую информацию.

Однако все же, в первую очередь проект будет полезным болельщикам сборной Латвии, а кроме этого фанатам местных матчей. На интернет сайте частенько выкладывают действующие новости о командах. На текущий день футбол у нас развивается довольно таки быстро, поэтому у сборной имеются отличные шансы на серьезные победы. В общем информации тут действительно много. Ресурс полезен для поклонников футбола, а так же для экспертов, что стараются разобраться в данной сфере, выяснить шансы на победу, узнать моральное состояние команды.

   


http://parfutbolu.lv
Переходов: 3 | Добавил: work_work | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:WWE (World Wrestling Entertainment) ir milzīgs fanu skaits, un tas ir viens no populārākajiem šoviem, ko skatās liela daļa cilvēku, un daži cīkstoņi ir guvuši milzīgu peļņu, un lielu slavu no tā. Peļņas ieguves veidi ir daudz un dažādi. Lai gūtu peļņu, var apskatīties arī kazino bez pirmas iemaksas.

Cīņai ir nepieciešams fizisks un garīgs spēks, un ir ļoti maz tādu cīkstoņu, kas dod visu, ko spēj, tāpēc apskatīsim Top 5 bagātākos WWE cīkstoņi pasaulē 2021. gadā.

1. Vinss Makmahons

Neto vērtība: 1,6 miljardi ASV dolāru

Absolūti dominējošā pirmajā vietā ir WWE izpilddirektors un vairākuma akcionārs Vinss Makmahons. Vinss ir bijušais profesionālais cīkstonis, kurš ir izmantojis savu cīkstēšanās statusu, lai pārietu uz vairākām dažādām nozarēm.

Vincam pieder aptuveni 57 % WWE A klases parasto akciju, kuru cena 2018. gada oktobrī trīskāršojās līdz 90 ASV dolāriem par akciju. Viņa savrupmāja Griničā, Konektikutas štatā, ir aptuveni 40 miljonu ASV dolāru vērtībā, un, kad viņš atrodas Manhetenā, viņš mitinās savā 12 miljonus ASV dolāru vērtajā penthausā.

It kā ar atzinību bagātāko cīkstoņu saraksta augšgalā nepietiktu, viņam tika piešķirta arī zvaigzne Holivudas Slavas alejā!

2. Dveins "The Rock" Džonsons

Neto vērtība: 400 miljoni ASV dolāru

Dveins "The Rock" Džonstons ir bijušais profesionālais cīkstonis un amerikāņu aktieris, kura neto vērtība ir 400 miljoni ASV dolāru.

Sekojot sava tēva un vectēva pēdās, Dveins 1996. gadā debitēja WWF un līdz 2004. gadam ieguva slavu šajā sporta veidā.

Restlinga karjeras laikā Dveins deviņas reizes kļuva par pasaules čempionu smagsvaru kategorijā, bet pēc tam nolēma pievērsties aktiermākslai.

Kopš tā laika Dveins ir filmējies tādās pazīstamās filmās kā "Skorpionu karalis" un "Ātrs un bez žēlastības".

3. Stefānija Makmahona

Neto vērtība: 150 miljoni ASV dolāru

Trešajā vietā ierindojas bijusī profesionālā cīkstone Stefānija Makmahona.

Viņas neto vērtība ir 150 miljoni ASV dolāru, un viņai pieder aptuveni 2,5 % WWE.

Lielu daļu viņas neto bagātības var attiecināt uz viņas tēvu Vinsu Makmahonu, kurš ir WWE dibinātājs, priekšsēdētājs un izpilddirektors.

Stefānija ir precējusies ar bagātāko cīkstoņu saraksta ceturto numuru "Triple H".

4. Triple H

Tīrā vērtība: 150 miljoni ASV dolāru

Ceturtajā vietā ir amerikāņu profesionālais cīkstonis un aktieris Triple H.

Viņa neto vērtība ir 150 miljoni ASV dolāru, un viņš ir vislabāk pazīstams kā Hanters Hērsts Helmslijs WWE.

Savas cīkstoņa karjeras laikā viņš ir ieguvis vairākus titulus, tostarp deviņus WWF/WWE čempiona titulus un piecus pasaules čempiona titulus smagsvariem.

Virzoties jaunā karjeras virzienā, Triple H sāka strādāt par Talantu nodaļas izpildvaras viceprezidentu, gadā nopelnot 2,8 miljonus ASV dolāru lielu algu.

5. Džons Cena

Neto vērtība: 60 miljoni ASV dolāru

Džons Cena ir amerikāņu profesionāls cīkstonis, kura neto vērtība ir 60 miljoni ASV dolāru.

Viņš sāka profesionāli nodarboties ar cīņām 2000. gadā un kopš tā laika ir veidojis ļoti veiksmīgu karjeru.

Viņš ir izcīnījis divpadsmit pasaules čempiona titulus, trīs ASV čempiona titulus un divus pasaules komandu čempiona titulus, kas ir tikai daži no viņa sasniegumiem.

Džons aizraujas arī ar aktiermākslu un fitnesu. Viņam ir galvenās lomas tādās filmās kā “The “Marine”, “Trainwreck” un “12 Rounds”.

Активный отдых | Переходов: 1 | Добавил: Aleksandrs | Дата: 13.11.2021Rakstā tiks apskatītas pelnošākās superzvaigznes futbolā 2021. gadā. Brīnišķīgā futbola spēle ir miljardiem sterliņu mārciņu vērta industrija, kurā pasaules labākie futbolisti ar katru bumbas piespēli nopelna milzīgas summas. Iespējas, kā nopelnīt, sniegs arī bezriska griezienu ceļvedis.

5. Kiliāns Mbappe (PSG) - £410 000 nedēļā

Mbappe tiek vērtēts kā jaunās futbola zvaigžņu paaudzes līderis, ir sagaidāms, ka tuvākajos gados Kiliāns Mbappe pārspēs futbola superzvaigznes.

Divdesmit divus gadus vecā futbolista 2018. gadā veiktais pastāvīgais pārejošais transfērs no Monaco uz PSG joprojām ir otrs dārgākais vēsturē. Viņš jau ir guvis klubam vairāk nekā 100 vārtus.

Mbappe tika apstiprināts kā viens no labākajiem spēlētājiem pasaulē, gūstot četrus vārtus, kad Francija uzvarēja 2018. gada Pasaules kausa izcīņā. Tomēr viņš nespēja realizēt izšķirošo soda sitienu "Euro 2020" atlikušajā turnīrā, kas aizsūtīja Franciju mājās.

Mbappe ir pazīstams arī ārpus futbola laukuma, jo ir parādījies uz FIFA 21 spēles vāka. Viņš ir arī viens no Nike visvairāk reklamētajiem personāžiem.

4. Gerets Beils (Real Madrid) - £500 000 nedēļā

Jāsaka godīgi, ka velsiešu zvaigzne pēdējā laikā ir kritusi no slavas.

Gerets Beils, savulaik visu laiku dārgākais futbolists, tika izraidīts no Madrides "Real" un atgriezās "Tottenham" uz 2020/21. gada sezonu. Pašlaik viņš cīnās par ietekmi Žuzē Mourinju vadītajā komandā.

3. Luiss Suaress (Madrides Atletico) - £575 000 nedēļā

Suaress, bijušais Barselonas kluba spēlētājs, tagad ir ieņēmis Grīzmana vietu Atletico. Barcelona pārdeva Suaresu par zemu cenu un lika dārgi samaksāt, kad viņš ļāva Atletico izcīnīt La Liga titulu.

Lai veicinātu Atletico uzrāvienu uz titulu, viņš guva 21 vārtus 32 La Liga spēlēs. Viņš ir bijis ļoti izdevīgs par savu algu un ir tālu no dažām Barselonas lielākajām zvaigznēm.

2. Neimars (PSG) - £606 000 nedēļā

Brazīlijas futbola ikona Neimars palielināja savu bankas bilanci, 2017. gadā no Barselonas uz PSG pārceļoties par rekordlielu summu - £200 miljoniem.

Francijas klubs viņam ik gadu maksā vairāk nekā £30 miljonus pirms prēmijām. Viņi ir nokomplektējuši superzvaigžņu komandu, lai mēģinātu izcīnīt netveramo Čempionu līgas titulu.

Par Neimara pretrunīgo personību liecina tas, ka viņš no sponsoriem saņem ievērojami mazāk naudas nekā divi tuvākie konkurenti.

1. Lionels Mesi (PSG) - £960 000 nedēļā

Daudzi uzskata, ka Mesi ir visu laiku izcilākais spēlētājs. Viņam ir arī lielākie ienākumi visā pasaulē.

Mesi bija gatavs parakstīt līgumu ar Barselonu, kura vērtība bija aptuveni £1,1 miljons nedēļā pirms nodokļu nomaksas. Taču pēc tam, kad La Liga finanšu noteikumi liedza Spānijas pusei pabeigt darījumu, viņš bija spiests pamest klubu, kurā bija pavadījis visu savu mūžu.

Mesi ir parakstījis līgumu par £25 miljoniem gadā kā pamatalgu pēc nodokļu nomaksas. Tas ir aptuveni £50 miljoni gadā pirms nodokļu nomaksas.

Pēc tam, kad būs samaksātas prēmijas, dalības maksas un parakstīšanas maksa, Mesi saņems algu, kas krietni pārsniegs miljonu dolāru nedēļā. Tas ir pirms jebkādu ārējo sponsoru pakalpojumu saņemšanas.

Viņš saņem arī atbalstu un sponsorēšanu no tādiem uzņēmumiem kā Adidas un Pepsi, kas viņa kopsummai pievieno vēl £25 miljonus.

Активный отдых | Переходов: 6 | Добавил: Aleksandrs | Дата: 13.11.2021Автомобильная марка Hyundai успешно функционирует больше пятидесяти лет. Подробнее читайте на hyundaiforum. Правда по мерке всего автопрома, представленная организация может считаться достаточно молодой. На сегодняшний момент Хендай находится в ТОПе пять самых лучших автомобильных изготовителей. Каждый год автоконцерн продает приблизительно 5 миллионов транспортных средств в мире.

Авто-мото инфо | Переходов: 170 | Добавил: alex | Дата: 21.01.2019Необычные факты про концерн Citroen

Источник новости и фото ситроен автомашин. Автоновости, которые сумеют заинтересовать фанатов машин Ситроен , а кроме этого свежая информация об автомобилях этой марки – про все узнаете сейчас.

Автомобильный концерн Ситроен заявляет о том, что прекратил разработку хэтчбека С4. Заменит его новый уже кроссовер с идентичным индексом: следующий Citroen С4, его характеризует оригинальный дизайн, перекликающийся с дизайном С5 Аircross.

Новые статьи про такую новинку, а кроме того Ситроен-обзоры рассказывают, что данной французский кросс-хэтчбек на самом деле уникален. Во-первых, модель имеет узкую головную оптику, обширный бампер со светодиодными огнями, развитый спойлер на дверце багажника, а так же вставки, они освежают непосредственно кузов. Сама конструкция максимально оптимизирована для усиления аэродинамики.

  • Салон авто в стиле минимализм, но пространство его внутри сделано эргономично.
  • Обзоры и новости Citroen авто в мире и Латвии.
  • Представленные автомобили оснащены большим дисплеем, располагающимся поверху центральной консоли, туда же отправили главные функционональные элементы управления. Сама панель приборов в машине Citroen С4 цифровая.

Покупатели данных машин Citroen в Латвии имеют возможность приехать в любой автомобильный салонов, вариантов отделки целых шесть! С этой новинкой предоставляется 20 функций. Тут в принципе возможно наблюдать Citroen тюнинг: присутствуют огромная крыша, мощная акустика, автопарковщик и конечно же система полного обзора.

Цена новинки Citroen С4 свыше 2,1 миллионов.

У такой модели подвеска с двумя гидравлическими упорами, которые снижают раскачивание. Стандартным для авто является 1,2 литровый двигатель с турбонаддувом, который готов обеспечивать мощность от 100 лошадиных сил.

Клиентам машин Ситроен доступны так же 3 турбодизельных двигателя.

Кроссовер Ситроен С4 предлагает довольно таки мощный электро двигатель, дающим возможность увидеть за 9,7 секунд 100 километров в час. С современными батареями возможно будет проехать около 350 километров.

Неплохим способом заявить о новых авто Ситроен является не считая рецензий, конечно же тест-драйв. Он позволяет потенциальному клиенту быстрее определиться с подбором той или иной модели, узнавая мнение опытного автомобилиста.

По сути рассмотренная модель имеет несколько несомненных преимуществ, а кроме этого особенностей. Специалисты говорят, что вскоре возможно ожидать высокий спрос.

Авто-мото инфо | Переходов: 41 | Добавил: http://citroenmotors.lv/ | Дата: 29.10.2020Информация взята с автопортала новостей Saab в мире и Латвии, а так же с латвийского Saab. У бренда Saab практически всегда не хватало денег, чтобы начать самостоятельно выпускать машины. Именно из-за недостатка денег, фирме требовалось работать с иными производителями. Группа под названием Saab Scania AB проработала фактически 30 лет. За прошедшие годы был сделан достаточно успешный проект, а затем автомобиль «Scania-Vabis». Транспорт грузовой, благодаря чему пользовался востребованностью у индивидуальных предпринимателей.

На текущий момент редко можно встретить машины этого бренда, тем не менее они есть. Невзирая на маленькую популярность, пара моделей смогли приобрести доверие. К примеру, весьма известной и популярной моделью Saab считается «Saab 9-5», пользующаяся немалой популярностью в Швейцарии. Этот авто нельзя отнести к люксовому классу, тем не менее и к средним авто тоже. Нужно отметить, что указанная модель машины является последней изготовителя.

Авто-мото инфо | Переходов: 120 | Добавил: saab | Дата: 10.12.2019Sveiki, draugi! Laipni lūgti auto audio sistēmu fanu pulciņā :) Piedāvājam Jūms iepazīties ar SQ (sound quality, jeb skaņas kvalitātes) sacensību norisi Latvijā, Baltijā, kā arī tālākās vietās, ja vien tur piedalās dalībnieki no Latvijas!

Всем привет! Страничка посвящена авто звуку в Латвии, поэтому большинство информации опубликовано на латышском языке. Тем не менее - многие описания автомобилей взяты из презентаций на английском, а с ссылками Galerijas (Галереи) и Projekti (Проекты) думаю проблем не будет. Идея самого сайта - собрать в одном месте информацию об автомобилях и их владельцах из Латвии, которые принимают участие в соревнованиях по авто звуку.
Copyright COBRA.LV © 2021 | Хостинг от uCoz | Sound-Quality.lv sitemap

Pēdējie apmeklētāji :
Познавательные, позитивные хорошие новости про технику, науку, авто, спорт и другое, Лучший проект игры версия 1.6 скачать и интересный форум ,uCoz Скрипты и топ сайтов на портале Музыка онлайн топ из 100 mp3 песен на online-music-mp3.ru Игровые новости лига по cs 1.6 в Балтии и CS:GO